+90 539 665 55 09
info@motifdalis.com

Turlarımız Hakkında Genel Bilgi

1.0
PA020282
  • Daha önce dalış turuna katılmadınız mı? Uzun zamandır isteyip vakit ayıramadığınız bir aktivite mi? Arkadaşlarınızı mı ikna edemediniz? Yoksa tekneyi buldunuz da oteli mi denk getiremediniz? Yol gözünüzde mi büyüyor? Tüm soruları kafanızdan atın, biz sizin için her şeyi düşündük!

Turlarımıza dalgıç olan, olmayan herkes katılabilir!

  • Sertifikalı dalgıçlar, sertifika almak isteyenler ( öncesinde teorik ve havuz eğitimi için iletişim kurunuz) ve deneme dalışı yapacak misafirlerimiz,
  • Dalış yapmayacak, güneşin, teknenin ve denizin tadını doyasıya çıkaracak tekne misafirlerimiz,
  • Sadece ulaşım ve konaklama hizmetinden yararlanmak isteyen misafirlerimiz…

Turlarımız siz misafirlerimizin katılımcı sayısıyla genişlemektedir ve seyahat için seçeceğimiz araç boyutu için, gelip gelmeyeceğinizi tur tarihinden en az 3 gün öncesinden bize kesin olarak bildirmeniz gerekmektedir.

Sertifikalı misafirlerimizin dalış kimliklerini mutlaka yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Programımız kısaca şöyle ;

  • Turun yapılacağı hafta sonundan önceki gün (Cuma günü) saat 20:00 ‘de Kavaklıdere Mahallesi Büklüm Caddesi No: 22/5 adresinde bulunan dalış merkezimize gelebilir veya Eskişehir yolu boyunca duraklarımızdan sizi aracımıza alabiliriz. Aracımıza yerleştikten sonra, dalış yapacağımız noktaya doğru yola çıkıyoruz.
  • Cumartesi sabah erken saatlerde dalış bölgesine ulaşıp sezonun durumuna göre ya odalara yerleşip dinleniyoruz ya da kahvaltı yapıp tekneye geçiyoruz.
  • Teknede sertifikalı dalgıçlar ve eğitim alan dalgıç adayları günde ikişer dalış, deneme dalışı yapacak misafirlerimiz ise eğitmen ile bire bir olmak üzere tek dalış yapacaklardır.
  • Dalışlar sonrası tekne limana döner ve ister odanızda dinlenebilir, ister beldeyi gezip turist olmanın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Cumartesi akşam yemekleri için biz bir organizasyon yapıyoruz. Genelde herkes yemeği beraber yemeyi tercih ediyor. Duruma göre bazı turlarımızda bu akşam yemeğini tur ücreti ile birlikte ‘her şey dahil’ olacak şekilde sizlerle paylaşıyoruz.
  • Pazar günü de dalışlarımız sonrası tekne limana yanaştıktan sonra odalarda duş alıp, Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz ve Pazartesi sabahı erken saatlerde Ankara’ya varıyoruz.

Yine de her turdaki program farklı olacağından sizleri tura çıkmadan önce bilgilendirip, soru işaretlerini ortadan kaldıracağız.

Turlarımızda fiyatlarımıza dahil olan hizmetler:

* Dalış bölgesine Ankara ‘dan gidiş – dönüş ulaşım
* Dalış bölgesindeki otel – tekne transferleri
* Otelde cumartesi ve pazar sabahları alınacak 2 kahvaltı
* Konaklama (iki kişilik odada iki kişiden biri olarak)
* Teknede cumartesi ve pazar günleri 4 tüplü dalış (dalış yapacaklar için)
* Teknede cumartesi ve pazar günleri 2 öğle yemeği (dalış yapacaklar veya tekne misafirlerimiz için)
* Tüm dalış malzemeleri + tüp dolumları (dalış yapacaklar için )
* Refakat hizmeti
* A Grubu Seyahat Acentesi hizmeti
* Seyahat sigortası

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz…