+90 539 665 55 09
info@motifdalis.com

Deneme Dalışı

Tüplü Dalışa Başlamak İçin İdeal Fırsat: Deneme Dalışları

Tüplü dalışı merak ediyor ancak bu deneyimi henüz tatmadıysanız, ya da dalış kurslarımıza katılma fırsatı bulamadıysanız, sizin için harika bir çözümümüz var: Deneme dalışları! Su altı dünyasını keşfetmek için ilk adımı atmak isteyenler için birebir eğitmen eşliğinde yapılan bu dalışlar, sığ suda güvenli ve keyifli bir deneyim sunuyor.

Güvenli ve Keyifli Deneyim,

Hafta sonu düzenlediğimiz turlardan birine katılarak bu eşsiz deneyimi güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Deneme dalışları, tüplü dalışa ilgi duyan ancak henüz kursa katılmamış bireyler için mükemmel bir başlangıçtır. Kim bilir, belki bu deneyim sonrasında dalış kurslarına devam etmek istersiniz?

Dalış Öncesi Brifing,

Deneme dalışı öncesinde vereceğimiz brifing ile su altında nasıl hareket etmeniz gerektiğini ve dikkat edilmesi gereken başlıkları öğreneceksiniz. Bu başlıklar, su altında rahat ve konforlu olmanızı sağlayacak önemli bilgiler içermektedir. Eğitmenlerimiz, sizlere uygun malzemelerin seçimini birlikte yaparak, dalışa uygun bir şekilde suya girişinizi sağlayacaklar.

Güvenli Dalış Deneyimi

Deneme dalışlarımız, bire bir eğitmen ve dalıcı konseptiyle en fazla 5 metre derinlikte, güvenli ve sakin bir koyda gerçekleştirilir. Bu sayede, su altı dünyasını keşfederken maksimum güvenlik ve konfor sağlanır. Dalış sırasında, eğitmeniniz sürekli yanınızda olacak, yüzerliğinizi kontrol ederken size rehberlik edecektir.

Unutulmaz Anılar!!

Dalış esnasında, sizin için fotoğraf ve video çekimleri yaparak bu unutulmaz anları ölümsüzleştiriyoruz. Su altındaki ilk deneyiminizi, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz harika anılara dönüştürüyoruz.

Tüplü dalışın büyülü dünyasına adım atmak için daha fazla beklemeyin. Hafta sonu turlarımıza katılarak, güvenli ve keyifli bir şekilde deneme dalışınızı gerçekleştirin. Eğitmenlerimiz eşliğinde su altı dünyasının kapılarını aralayın ve bu eşsiz deneyimin tadını çıkarın.