+90 539 665 55 09
info@motifdalis.com

Online Eğitim

Evde Kal ! Dalışsız Kalma !

Dalış eğitiminizin ofis ortamında 9-12 saat süren teorik bölümünü, üstelik o 9-12 saate sığamayacak kadar bilgi içeren interaktif, online kitaplar ile tamamlamaya ne dersiniz? Evde kalmak zorunda olduğumuz bu günleri değerlendirmek, beden ve ruh sağlığımızı korumamız için de büyük önem arz ediyor. Üstelik kitabı okuyup, her bölüm ile ilgili bilgi tekrarları, quizleri ve final sınavlarını online olarak tamamladığınızda, tek yapmanız gereken salgının sonlanmasını beklemek ve bu süreçte bol bol tekrar yapmak.. 🙂 

Evde kalmak zorunda olmadığımız günler başladığında, yeni başlayan bir dalgıç iseniz zaten hali hazırda teorik bölümü kendiniz tamamladığınız için, hemen bir havuz çalışması yapıp Kaş, Bodrum, Datça, Fethiye veya belirlediğimiz diğer bir bölgeye düzenlediğimiz turumuza katılıp, 18 metreye kadar dalabilen, dünyanın her yerinde geçerli ve en büyük dalgıç yetiştirme sistemi olan “PADI” sisteminin temel seviye dalgıcı (Open Water Diver) olabilirsiniz.

Open Water Diver sertifikanızı daha önce elde ettiyseniz, 30 metreye ve eğitmen eşliğinde en fazla 40 metreye kadar dalış yapabileceğiniz ileri seviye dalgıç (Advanced Open Water Diver), ileri seviye dalgıç sertifikanızı daha önce almış iseniz de Kurtarma Dalgıcı teorik bölümlerini kendiniz tamamlayıp, pratik eğitimler için ilk dalışımızı bekleyebilirsiniz.

Unutmayın, bu günlerde zihnimizi de zinde tutmamız ve kendimize yeni bir hobi edinmemiz, salgından korunmamız kadar önemli. Haydi, ne duruyorsunuz? Hemen iletişime geçin! PADI online materyalleri örnek ekran görüntülerini aşağıda inceleyebilirsiniz.