+90 539 665 55 09
info@motifdalis.com
                             19 – 20 MAYIS 2018
                   KAŞ DALIŞ ORGANİZASYONU

           Su altı canlılarının manken gibi poz vermeleri ,yakınlığı, çekilen videoların cazibesi ve tabii ki teknemizin konforu, geçen turumuza katılamayanları çok etkilemiş olacak ki, gelecek Kemer turumuzu Kaş’a çevirmek için yoğun istek aldık.. Kaş, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkuyla kutlandığı yerlerden biri olunca da, bu istekleri geri çevirmek istemedik.. Kısacası, 19 – 20 Mayıs’ta Kaş!tayız !

           Dalıcıların en favori bölgelerinden olan Kaş, doğasıyla sizi büyülemeye hazır! Bir tarafı deniz, diğer tarafı Akdeniz’in kıyıya paralel uzanan dağlarıyla bezeli küçük bir koy olan Kaş’ta, gün batımı inanılmaz!

           Dalış bölgeleri, çok çeşitli ve hepsi ayrı zevkli. Resiften tank ve uçak batıklarına, Kanyon’dan Tünel’e kadar çok farklı noktaları, belki de daha önce şahit olmadığınız kadar yakın su altı canlılarıyla tüm ülkeden dalıcıları kendine hayran bırakıyor..

           Yolculuğumuz ortalama sekiz saat sürecek ve sabah erken saatlerde otelimize yerleşebileceğiz. Dolayısıyla odalarımızda birkaç saat dinlenme imkanımız var. Konaklama yapacağımız otelimiz, limana 5 dakika yürüme mesafesinde.

          Dalışlarımızı gerçekleştireceğimiz platform, Türkiye’nin en konforlu ve işlevsel teknelerinden Anemon. Dalıştan sonra üşür müyüm derdimiz yok, çünkü teknede ısıtma ve sıcak su hizmeti mevcut!

          2 gün içerisinde 4 değişik dalış yapıp, meşhur gün batımını izleyerek huzurlu bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız, 18 Mayıs 2018 Cuma akşamı bize katılın!

Tur Programımız:

  • 20 Nisan akşamı saat 20:00’de Motif Dalış Merkezi önünden Bodrum’a doğru yolculuğumuza başlayacağız. (Adresimiz: Ayten Sk. No: 27/7 Mebusevleri Mah. Tandoğan – ANKARA) Eskişehir yolu boyunca duraklarımızdan (Turizm Bakanlığı önü, Eskişehir Yolu 7. Km Shell benzinlik – Burger King, Bilkent Köprüsü, Gordion ve Anse önü) misafirlerimizi aracımıza almaya devam edeceğiz.
  • Yolculuğumuz sabahın erken saatlerinde otelimiz önünde sona erecek ve tekne hareket edene kadar odalarımızda dinlenme fırsatı bulacağız.
  • Sabah otelimizde kahvaltı sonrası yürüme mesafesinde bulunan teknemize gideceğiz.
  • 21 Nisan Cumartesi, 22 Nisan Pazar ve 23 Nisan Pazartesi günleri, sertifikalı dalıcılarımız ve eğitim alacak misafirlerimizle günde iki dalış; deneme dalışı yapacak misafirlerimizle, bire bir eğitmen eşliğinde günde bir dalış gerçekleştireceğiz. Tekne misafirleri güneş ve denizin tadını doyasıya çıkarabilirler.
  • 23 Nisan akşamı saat 19:00’da Ankara’ya dönüş için yola çıkacağız.
  • 24 Nisan Salı günü sabah erken saatlerde Ankara’ya varışımızı gerçekleştireceğiz.

     Bodrum’da iki gecemizi geçireceğimiz Gümbet Flora Hotel, denize oldukça yakın, teknemize yürüme mesafesinde, merkeze ulaşımı kolay bir tesis.